На педагогічному факультеті пройшла щорічна підсумкова наукова конференція

В рамках проведення щорічної підсумкової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2021 рік 5 квітня 2022 р. відбулося пленарне засідання на якому виступила доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти С. В. Чупахіна з доповіддю на тему: «Підготовка майбутніх педагогів до використання інформаційно-комунікаційних технологій в інклюзивному навчанні дітей з особливими освітніми потребами».

У наступні дні пройшли дистанційні засідання підсекцій педагогічного факультету та дистанційні секційні засідання за участі студентів.

За їх результатами відзначені кращі доповіді студентів, які подані для нагородження грамотами за змістовний виступ на звітній конференції за 2021 рік та рекомендовані до друку у збірнику наукових праць студентів університету «Еврика-ХХІІІ».