За підсумками конкурсу студентських есе «150 слів про Стефаника», присвяченого 150-літтю від дня народження видатного українського письменника Василя Стефаника, у номінації «Ностальгійно про Стефаника» відзначена Мар’яна Перчик, студентка 2-го курсу педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Вітаємо нашу активну студентку Мар’яну з відзнакою!
Вітаємо студентку педагогічного факультету з відзнакою на конкурсі студентських есе «150 слів про Стефаника»
![](https://pedagogical.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/7/2021/04/Вітаємо-студентку-педагогічного-факультету-з-відзнакою-на-конкурсі-студентських-есе-150-слів-про-Стефаника.jpg)