Науково-методологічний семінар «Вища освіта в умовах пандемії: нові виклики та сучасні рішення»

14 квітня 2021 р.

на кафедрі педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика відбувся науково-методологічний семінар на тему «Вища освіта в умовах пандемії: нові виклики та сучасні рішення». На семінарі окрім викладачів кафедри були присутні студенти другого (магістерського) рівня ОПП “Освітні,педагогічні науки” та студенти спеціальності “Середня освіта. Польська мова і література”.

Обговорювалися питання:

1. Професія викладача університету після експериментів з онлайн-навчанням: чи відбулися трансформації?

2. Сприйняття, адаптація, ставлення викладачів та студентів до переходу на дистанційні формати роботи.

3. Перший досвід онлайн навчання та шляхи його вдосконалення.

З доповідями виступили: завідувачка кафедри Л.М. Прокопів, викладачі кафедри Т.К. Завгородня, І.В. Єгорова, В.М. Ковальчук, З.І. Нагачевська, Б.П. Савчук, Н.М. Салига, В.В. Стинська, І.В. Стражнікова та студенти.