Вітаємо студентку педагогічного факультету Стрельченко Ірину та її наукового керівника – Качак Тетяну Богданівну, докторку філологічних наук, професорку кафедри фахових методик та технологій початкової освіти з абсолютною перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який відбувся у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. На розгляд було подане дослідження з теми: «Розвиток читацької культури молодших школярів: ефективні методичні моделі роботи з дитячою книжкою», яке було відзначене дипломом І ступеня!
Студентка педагогічного факультету здобула дипломом І ступеня
![](https://pedagogical.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/7/2020/04/Студентка-педагогічного-факультету-здобула-дипломом-І-ступеня-02.jpg)