Пленарне засідання секції педагогічних наук у режимі онлайн

Щорічна звітна наукова конференція викладачів та аспірантів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у цьому році через запровадження карантину відбулася у онлайн режимі.

Технічні можливості університету дозволили провести дистанційне пленарне засідання педагогічного факультету за допомогою системи Webex Cisco, у якому взяли участь 82 викладачі та аспіранти.

На пленарному засіданні були заслухані доповіді докторів педагогічних наук, професорів О.С. КОНДУР та О.М. ЛИСЕНКО, у яких йшлося про актуальні проблеми сучасної української освіти.

• УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ОСВІТНІХ СИСТЕМ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ – докторка педагогічних наук, професорка О.С. КОНДУР.
    • АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНО-ЦІННІСНИХ ОРІЄНТАЦІЙ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ – докторка педагогічних наук, професорка О.М. ЛИСЕНКО.