Урочистості з нагоди вручення дипломів студентам-магістрам педагогічного факультету

27 січня відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів студентам-магістрам педагогічного факультету.

В актовій залі Прикарпатського університету не було де яблуку впасти. 435 випускників, якими ми пишаємося. Розділити з випускниками щасливі миті прийшли батьки, родичі, друзі, адже вручення дипломів для педагогічного – це родинне свято, на якому не стримують ні усмішок, ні сліз радости. 5,5 років важкої праці. 5,5 років нового досвіду. 5,5 років, які подарували нових друзів та чимало гарних миттєвостей…

До студентської молоді з вітальним словом звернувся ректор університету проф. Цепенда І. Є. Ігор Євгенович нагадав усім присутнім яскраві миті студентського життя випускників, наголосив на високому рівні підготовки, яку отримали наші магістри.

Бажаємо нашим випускникам успішної реалізації найамбітніших прагнень та найнеймовірніших мрій, професійного зростання та успіх в усьому. Не забувайте, дорогі наші випускники, що ви родом з Педагогічного.