17 листопада відзначають Міжнародний день студента. Отож, команда студентського сенату педагогічного факультету хоче привітати всіх студентів з їхнім днем. Ця свято юних мрій, нових знань, цікавих захоплень і веселого безтурботного життя. Бажаємо Вам, щоб кожний день був сповнений новими прагненнями, чудовими ідеями, кумедними історіями і особистими перемогами. Нехай Ваші студентські роки будуть щасливими, а міцні знання і невтомний ентузіазм приведе до престижної професії.
Вітаємо з Днем студента!
![](https://pedagogical.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/7/2019/11/1542376061-9520.png)