ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ПАТРІОТИЧНОГО КІНО

З 09.10 по 13.10 2017 року в м. Івано-Франківську відбувсь тиждень українського патріотичного кіно.

12 жовтня студенти Педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта» взяли участь у перегляді фільму українського режисера Олеся Янчука «Незламний». З вітальним словом виступив Володимир Федорак (начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адмінстрації) з розповіддю про події воєнного та післявоєнного часу в Західній Україні.

Також переглянули (відео-звернення) з вітальним  словом режисера Олеся Янчука про створення фільмів на патріотичну тематика та українську повстанську армію, (що наданий час він у Франції працює над створенням нового фільму про Симона Петлюру). Такі заходи, дають можливість залучати студенство до українського професійного кіномистецтва та формування патріотичних цінностей у молоді.

Oрганізатор – доц. кафедри педагогіки початкової освіти Русин Г.А.