ГАЛА – КОНЦЕРТ ВЕСНЯНА ХВИЛЯ 2017

16 травня відбувсь Гала-концерт фестивалю-конкурсу студентської мистецької творчості “Весняна хвиля 2017”. Концерт складавсь з двох частини, між якими Ректор Прикарпатського національного університету, професор Ігор Цепенда  вручив грамоти факультетам та студентам. Відкрили гала-концерт – Студентський хор Педагогічного факультету, керівник доц. О.Черсак, піснею “Кленова балада”, солістка Світлана Данчук,  студентка  4 курсу спеціальності “Початкова освіта”.

Другу частину концерту розпочали виступом нашої студентки Галишич Діани (ПО-2)  віршем “Лист української матері до російської матері”. Завершили Гала-концерт чарівні наші дівчата, ансамбль ” Мальми” керівник доц.М.Клепар, піснею “Ми Українці” , яка стала позитивним підсумком концерту і зірвала шквал аплодисментів..

Хочу подякувти ВСІМ УЧАСЧНИКАМ ТА ВСІМ ВИКЛАДАЧАМ  які були залучені, брали участь у підготовці та проведення “Весняної хвилі 2017”