Настановча нарада з організації пропедевтичної практики студентів І курсу спеціальності 013 Початкова освіта

5 травня 2023 року, відбулася настановча нарада зі студентами першого курсу спеціальності «Початкова освіта» щодо проходження навчальної практики, яка триватиме з 8 травня по 19 травня.

Заступник декана педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, проф. Цюняк О. П. привітала  студентів – практикантів з початком їхнього професійного становлення. Керівники-методисти: доктор пед. наук, проф. Благун Н. М., доктор філ. наук, проф. Качак Т. Б., доктор пед. наук, проф. Коваль П. М., доктор філ. наук, проф. Деркачова О. С. , кандидат фізико-матем. наук, доцент Довгий О. Я.   – привітали та надали певні поради.

Студенти-практиканти ознайомилися зі змістом та метою «Пропедевтичної практики», отримали творчі завдання, з’ясували всі організаційні моменти та натхненні розпочнуть свою професійну підготовку у ліцеях Івано- Франківська.

Інформацію підготувала
кандидат педагогічних наук, доцент