ВИЙШОВ ЧЕРГОВИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ КАФЕДРИ ПЕДАГОГІКИ ТА ОСВІТНЬОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ІМЕНІ БОГДАНА СТУПАРИКА

Колектив кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика повідомляє про черговий випуск кафедрального збірника наукових робіт – «Інформаційного бюлетеня кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика».

Вітаємо молодих авторів з дебютними публікаціями. Однозначно, підготовка наукових праць дослідників – це результат наполегливої роботи, глибоких досліджень, творчого підходу, а також цінний внесок у розвиток науки та освіти.

Окремі слова подяки висловлюємо науковим керівникам здобувачів освіти, адже професійна підтримка, досвід та знання стали надійною опорою для молодих науковців. Завдяки якісному менторству молоді вчені змогли реалізувати свій науковий потенціал.

Детальніше із збірником можна ознайомитись за покликанням ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ_2024