Вітаємо з успішним захистом дисертації Бандуру Лілію Романівну!

Щиро вітаємо Лілію БАНДУРУ з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки!

Тема дисертації: ІСТОРІОГРАФІЯ ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ (90-ТІ РР. ХХ ст. – ПОЧАТОК ХХІ ст.).

Науковий керівник: Любов ПРОКОПІВ – завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика, кандидат педагогічних наук, доцент.

Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії відбувся у разовій спеціалізованій вченій раді Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у такому складі:

Голова ради:

Стинська Вікторія Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Рецензенти:

Савчук Борис Петрович – доктор історичних наук, професор, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Близнюк Тетяна Олександрівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти.

Опоненти:

Кірдан Олена Леонідівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Невмержицька Олена Василівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Лілії Романівні бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках, а також плідно працювати на розвиток педагогічної науки в Україні!