Виставка наукових праць викладачів педагогічного факультету «Наука заради миру»

Наукова діяльність є невід’ємною складовою щоденної роботи професорсько-викладацького складу Прикарпатського університету. Результатом цієї копіткої діяльності є численні ґрунтовні публікації у наукових журналах, авторських монографіях, підручниках та посібниках, збірниках конференцій.

У рамках Тижня науки проведено виставку наукових та навчально-методичних праць викладачів кафедр педагогічного факультету: теорії й методики дошкільної та спеціальної освіти; початкової освіти, педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика; соціальної педагогіки та соціальної роботи. Виставкова експозиція наукових видань засвідчує, що університетська наука продовжує дедалі успішніше розвиватися у багатьох напрямах.

Усі охочі можуть ознайомитися з науковими виданнями в бібліотеці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, або скориставшись ресурсом «Репозитарій ПНУ» http://lib.pnu.edu.ua:8080/.

Інформацію підготувала

Заступник декана з наукової роботи,

Професор Оксана ЦЮНЯК