ЮВІЛЕЙНІ ВІТАННЯ В.О.РЕКТОРА ІГОРЮ ЦЕПЕНДІ

Колектив педагогічного факультету щиро вітає в.о. ректора Ігоря Цепенду

із 60-річним ювілеєм!

У цей Ювілейний день бажаємо Вам, шановний Ігорю Євгеновичу, міцного здоров’я, невичерпної енергії, яскравих вершинних досягнень на ниві освіти та науки. Нехай ніколи не збиваються з ритму добротворчості Ваші серце і душа, а кожен день і надалі починається з нових впевнених кроків до успіху, реалізації задумів та мрій.Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів!

Найвищий професіоналізм, толерантність, справедливість, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам здобути шану та повагу серед колег і студентства.

Ми щиро вдячні Вам за підтримку, мудрість та віру в наші спільні можливості! Нехай попереду чекають ще більші перемоги та нові досягнення на благо університету та всіх, хто має честь працювати під Вашим керівництвом.

З повагою та найкращими побажаннями,
Колектив педагогічного факультету