ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПАНЕЛЬНІЙ ДИСКУСІЇ «НОВА МОДЕЛЬ ОСВІТИ»

14 травня викладачі кафедри початкової освіти – професорка Олена Будник та доцентка Катерина Фомін – взяли участь у Всеукраїнській панельній дискусії «Нова модель освіти». Модератором заходу виступив доктор філософських наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Острозька академія» Дмитро Шевчук.

Серед спікерів – Михайло Весельський, кандидат юридичних наук, почесний доктор Національного університету «Острозька академія», котрий торкнувся важливих аспектів створення моделі щасливої дитини, мотивації її до навчання та підготовки інноваційного вчителя в українській школі; Катерина Фомін, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, – зазначила на потребі впровадження сучасних підходів у вивченні англійської мови та використанні цифрових інструментів у педагогічній взаємодії; а також викладачі та вчителі-практики з Херсона, Тернополя та інших міст. В обговоренні професорка нашої кафедри Олена Будник вказала на особливостях створення моделі учня / учениці чи вчителя в умовах воєнного стану з урахуванням викликів цифровізації та переоцінки духовних пріоритетів, наголосила на необхідності взаємодії науковців і практиків в дослідницько орієнтованому навчанні учнів, використанні штучного інтелекту та значенні soft skills у розвитку дитини. У резолюції було прийнято рішення про продовження панельного обговорення й проведення таких дискусій на постійній основі.