Участь викладачів у панельній дискусії щодо звіту ЮНЕСКО «Переосмислення нашого майбутнього разом. Новий соціальний контракт на освіту»

4 травня 2023 року заступниця декана педагогічного факультету, професорка Оксана Цюняк, доцентка кафедри початкової освіти Світлана Довбенко, аспірантка 1 курсу спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) Наталія Котурбаш взяли участь у панельній дискусії щодо звіту ЮНЕСКО «Переосмислення нашого майбутнього разом. Новий соціальний контракт на освіту», організованій Дослідницькою групою ECOLE у співпраці з Фондом SM на базі педагогічного факультету Мадридського університету Комплутенсе (Іспанія).

Захід модерувала Belén Sáenz-Rico de Santiago,  Директорка департаменту освітніх досліджень та співдиректор дослідницької групи ECOLE «Дослідження комунікації та мов для інклюзії та освітньої справедливості» (Педагогічний факультет університету Комплутенсе).

У дискусії взяли участь: Joaquín Goyache Goñi – ректор університету Комплутенсе; Mayte Ortiz Vélez – Генеральний директор Fundación SM; Leila Sultánova – запрошений професор з України та студенти педагогічного факультету університету Комплутенсе; співробітники відділу теорії і практики педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Лариса Петренко, доктор педагогічних наук, професор; Олександр Кучерявий, доктор педагогічних наук, професор; Ігор Козубцов, доктор педагогічних наук; Марина Алейнікова – старший викладач кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації (КНЕУ імені В. Гетьмана), Білоусова Наталя, кандидат педагогічних наук (Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика); Саєнко Юлія, кандидат педагогічних наук, доцент (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького); Маргарита Олександрова, магістрантка КНЕУ імені В.Гетьмана.

Присутні обговорювали актуальні проблеми розвитку суспільства, освіти, безперервної підготовки фахівців різних галузей. Учасники спробували знайти відповіді на питання «Що ми повинні продовжувати робити?», «Що ми повинні припинити робити?», «Що ми повинні переосмислити у співпраці?»

Інформацію підготувала
доктор педагогічних наук, професор