На педагогічному факультеті відбулася нарада щодо організації виробничої (педагогічної) практики для студентів напряму підготовки: 013 «Початкова освіта»

На педагогічному факультеті 26 жовтня 2021 року відбулася нарада щодо організації виробничої (педагогічної) практики для студентів напряму підготовки: 013 «Початкова освіта» ОС «бакалавр» та ОС «бакалавр» за скороченим терміном навчання. Факультетські керівники практики – проф. Хімчук Л.І., доц. Бай І. Б. Зі вступним словом до учасників наради звернулась завідувач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти професор Луцан Н.І.

У процесі наради проф. Хімчук Л.І., доц. Бай І. Б. ознайомили студентів зі змістом, метою та завданнями й особливостями оформлення звітної документації виробничої (педагогічної) практики, висвітлили організаційні вимоги щодо її проведення.

Фахові керівники-методисти: доценти кафедри фахових методик і технологій початкової освіти – Плетеницька Л.С., Ушневич С.Е., Замрозевич С.В., професор кафедри педагогіки початкової освіти Цюняк О.П., професор кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Височан Л.М. висловили рекомендації студентам, щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, методики проведення уроків з різних освітніх галузей початкової школи, подали перелік завдань з психології та педагогіки й узгодили графіки проведення індивідуальних консультацій для студентів.

Учасники наради обговорили можливості удосконалення електронного обігу звітної документації та створення електронної бази виробничої (педагогічної) практики..