Виступ професорки Галини Михайлишин перед світовою науковою спільнотою

Професорка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Галина Михайлишин 15 травня 2023 року прочитала лекцію «Система освіти в Україні та проблеми соціальної роботи» у рамках Міжнародного тижня в Кобленці (Німеччина). Основні акценти пані лекторка зробила на структурі української освітньої системи та сучасних викликах і ризиках соціальної роботи, зумовлених воєнною агресією росії. Галина Йосипівна зазначила важливість та затребуваність соціальних працівників та соціальних педагогів для психологічної стабілізації здобувачів освіти та створення безпечного освітнього середовища. Модератор заходу – професор кафедри соціальної роботи університету HOHSCHULE (Koblenz) Стефан Бундшух, керівник відділу суспільних наук Університету Кобленца (Німеччина), відзначив активну зацікавленість виступом професорки Михайлишин, оскільки в обговоренні лекції взяли участь понад 20 професорів із пів сотні присутніх.

Разом із професоркою Михайлишин спікерами Міжнародного тижня в Кобленці виступили професор Gunvor Wilhelmsen з  Університету прикладних наук Західної Норвегії, Giulia Paolini з Європейської комісії, професор  Nektarios Stellakis з Університету Патрас (Греція), професори  January Basela, Alphoncina Pembe, Ignasia Mligo, Alida Sebastian з Університету  Додома (Танзанія).

Інформацію підготувала
декан педагогічного факультету