Продовжуємо серію презентацій кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика

15.03.2023 р. доцентом кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Наталією Салигою проведено з майбутніми педагогами 2 та 3 курсів початкової освіти виховний проєкт “Лицарі нескореної волі (до 80-річчя УПА)”.
На занятті говорилося про історичну спадковість. Важливим в умовах воєнного  часу є те, що попередниками нинішніх Збройних сил України є січове стрілецтво, Армія Української Народної Республіки, Українська повстанська армія.
Наталія Салига показала тяглість української ідеї та визвольної боротьби крізь призму складних історій наших славних провідників. На заняття запрошений Ярослав Юрцуняк, колишній вояк Української Повстанської армії. У чотирнадцять років пішов у підпілля, а вже в дев’ятнадцять його за зв’язки з УПА на чверть століття заслали в Магадан.
Дякуємо за допомогу і присутність заступнику декана, професорці Оксані Цюняк, професорці Лесі Височан.
Слава Україні!!!
Інформацію підготувала