Шевченківські читання на педагогічному

Невичерпний і нескінченний Шевченко кожного березня розкриває таланти наших студентів. 9 березня фоє педагогічного факультету мало особливу атмосферу духу Кобзаря.
На початку заходу виступила голова студентського сенату Мар’яна Перчик, яка привітала та нагородила переможців таких вікторин: “Знавець рідної мови” і “Ти себе Українкою звала”.
У нас звучали дуже актуальні твори: “Кавказ”, “Тополя”, “І мертвим, і живим…”, “Катерина”, “Заповіт” та багато інших захоплюючих поезій. Кожен виступ – це майже акторська міні-вистава, тому хочеться відмітити майстерність та старанність студентів. Затишок і товариська атмосфера зробили це свято особливим.
Також, насолоджуючись віршами, кожен мав змогу скуштувати смачну випічку студентів педагогічного факультету.
Щирі слова подяки за сприяння таких творчих заходів керівництву факультету, а також заступнику з навчально-організаційної роботи Ірині Ярославівні Діхух.