Моя дорога до Тараса

“Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!” – ці слова Тараса Шевченка додають сил і мотивують не зупинятися, вірити у Перемогу й наближати її усіма можливими способами. І ми віримо! Не зупиняємося! Тримаємо освітній фронт, бо над нами тримають небо вільної України найкращі воїни, сильні й непереможні ЗСУ!

Літературний квест “Моя дорога до Тараса” й Поетичні батли “Шевченкові рядки в моєму серці” у день народження національного пророка з другокурсниками спеціальності “Початкова освіта” на Педагогічному факультеті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провела докторка філологічних наук, професорка кафедри початкової освіти Тетяна Качак.

П’ять етапів квесту студенти подолали дуже швидко. Зіграли гру, в якій продемонстрували відмінні знання біографії та творів Тараса Шевченка. Декламували вірші й поеми, заповнили картки аналізу ліричного твору, детально вивчили художні засоби творення неповторного Шевченкового світу. Силу інтелекту, критичного й креативного мислення учасники продемонстрували під час виконання завдань та гри “Перший мільйон”, створеного на онлайн-ресурсі LearningApps.

Справжнім святом виразного читання, мистецтва декламації стали поетичні батли. Кожна композиція була особливою, а її виконання неповторним!

До поетичних читань активно долучилися декан факультету Оксана Созонтівна Кондур та її заступники Наталія Романівна Кирста, Оксана Петрівна Цюняк, а також завідувачка кафедри початкової освіти Руслана Ярославівна Романишин та доцент кафедри Лідія Плетеницька.

В єдності наша сила, а Тарасові заповіти – наш шлях до Перемоги!

Інформацію підготувала
доктор філологічних наук, професор