Онлайн-засідання круглого столу «Фундатор «Педагогіки добра» і добротворення в педагогіці: до 85-річчя з дня народження Івана Зязюна»

Серед вічних професій учительська посідає особливе місце:

вона – початок усіх професій.

Змінюються умови й засоби виховання,

та незмінним залишається головне призначення

вчителя – навчити людину бути Людиною.

ІВАН ЗЯЗЮН

2 березня 2023 року викладачі педагогічного факультету, студенти 4 курсу спеціальності «Початкова освіта», аспіранти спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) галузі знань 01 Освіта/Педагогіка взяли участь у онлайн-засіданні круглого столу «Фундатор «Педагогіки добра» і добротворення в педагогіці: до 85-річчя з дня народження Івана Зязюна», організованого Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (м. Київ).

Захід модерували доктори педагогічних наук, професори Лідія Хомич, Олександр Лавріненко, Віктор Мозговий. До присутніх зі словом привітання звернувся академік Кремень Василь Григорович – президент НАПН України. Виступили: академік Ничкало Неля Григорівна – академік-секретар відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України; академік Філіпчук Георгій Георгійович; доктор хабілітований, професор Державного закладу вищої освіти імені Стефана Баторія у Скерневіцах (Польща) Тереса Яніцька-Панек. Спогадами про роки співпраці, дружби, наукового зростання поділились: Кузьмінський А.І., Романовський О.Г., Федірчик Т.Д., Піддячий М.І., Коваль П.М., Щербак О.І., Пуховська Л.П., Гоменюк Д.В., Щербак О.І., Лимаренко Л.І., Ткаченко А.В. та інші.

Ідеї видатного українця, ученого, філософа, педагога, першого в новітній історії України Міністра народної освіти, фундатора й натхненника педагогічної майстерності, «Педагогіки добра» є невмирущими, особливо нині, коли Україна виборює у кривавому бою свою НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СВОБОДУ і СОБОРНІСТЬ.

Інформацію підготувала

доктор педагогічних наук, професор Оксана Цюняк