Професорка Олена Будник презентувала наукові досягнення факультету на міжнародному семінарі в Катовіцах

Докторка педагогічних наук, професорка кафедра педагогіки початкової освіти Олена Будник взяла участь у міжнародному науковому семінарі «Сучасні проблеми підготовки вчителя до професійної праці – у пошуку перспектив досліджень» у міжнародному співробітництві та зміцненні співпраці в рамках альянсу T4EU (Литва – Словаччина – Україна – Польща), який відбувся 19 жовтня в Інституті Педагогіки Сілезького університету в Катовіцах (Республіка Польща).

Серед запрошених гостей – представники 4-х країн: науковці із Університету Вітовта Великого у Каунасі (Литовська Республіка), Університету Костянтина Філософа у Нітрі (Словаччина), Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (Україна), а також Сілезького університету в Катовіцах (Республіка Польща). Учасники семінару представили досвід науково-педагогічних досліджень у різних університетах на предмет подальшої проєктної співпраці. Зокрема, проф. Олена Будник розповіла про основні напрями дослідницької діяльності та міжнародні проєкти, які реалізуються на педагогічному факультеті та в Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU Ecosystem» нашого університету.