Цікаві майстер-класи на педагогічному факультеті

22 червня 2022 року студентський сенат та викладачі педагогічного факультету знову провели майстер-клас для наймолодших іванофранківців. Цього разу студенти спеціальності “Початкова освіта” запропонували дітям малювати губкою, яка має різну форму, утворюючи своєрідний малюнок. Малечі дуже сподобався сам процес нетрадиційного малювання.

Студенти спеціальності “Дошкільна освіта” познайомили наймолодших учасників майстер-класу з методом пластилінографії та різноманітними видами аплікацій з кольорового паперу. Такий вид роботи розвиває мислення у молодого покоління, бажання придумувати різні ідеї розташування тих чи інших фігур або просто сюжет своєї картини. Тому важливо заохочувати і підштовхувати дітей до створення аплікацій з паперу.

На завершення майстер-класу студенти спеціальності “Соціальна робота” запропонували малечі інтелектуальні ігри, за які діти отримували призи. Наступної середи з 14:00 до 16:00 ми знову з нетерпінням чекаємо діток та абітурієнтів!