Вебінар ЗНО: історія, особливості, статистичні дослідження

07.11.2021 р. було проведено вебінар з «Педагогічних вимірювань» та «Педагогічної статистики» на тему «ЗНО: історія, особливості, статистичні дослідження»

Учасниками вебінару стали магістри ОПН «Освітні, педагогічні науки» та «Початкова освіта», декан педагогічного факультету професор Оксана Кондур, завідувачка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика професор Любов Прокопів.

Модератором виступив – заступник директора регіонального центру оцінювання якості освіти Іван Любінець.

На вебінарі розкрито надзвичайно цікаві інструменти ЗНО: особливості проведення тестування, проаналізовані вибірки з тестових завдань. Було чимало цікавих запитань і відповідей, які спонукають до пошуку нових ідей.

Щиро вдячні нашим стейкхолдерам і Декану педагогічного факультету за співпрацю.