ІІ етап вступної кампанії. Подача документів із 15 вересня

Із 15 вересня розпочинається ІІ етап вступної кампанії 2021 року.

Вступити на навчання можна на перший курс, на освітній рівень бакалавра (після завершення школи, на основі атестату про повну загальну середню освіту) та на перший курс освітнього рівня магістра (на основі диплома про вищу освіту – бакалавра, магістра, спеціаліста).

Прийом заяв розпочинається 15 вересня. Для вступників на перший курс бакалаврату (після завершення школи) прийом заяв триватиме до 29 вересня. Для вступників у магістратуру – до 23 вересня.

Заяви необхідно подавати у приймальну комісію університету особисто (Приймальна комісія, кабінет 101), підготувавши необхідні документи. Інформація для вступників на перший курс розміщена тут: https://bit.ly/3tCwCmM

За цим посиланням є можливість підібрати спеціальність за наявними у Вас сертифікатами ЗНО: https://bit.ly/3tI5Z02

Інформація для вступників у магістратуру розміщена тут: https://bit.ly/2VDp9r5

Якщо Ви хочете поступати у магістратуру і маєте диплом бакалавра, у перелік документів, необхідних для вступу на навчання входить сертифікат ЄВІ з іноземної мови. Якщо Ви маєте диплом магістра або спеціаліста, сертифікат ЄВІ з іноземної мови є необов’язковим, іноземну мову Ви маєте можливість здати в університеті (у формі комп’ютерного тестування). Питання, що винесені на вступні іспити можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/2YW9zIv (пункт 11).