Вітання з успішним захистом дисертації

Професорсько-викладацький колектив педагогічного факультету щиро вітає

ПРОТАС Оксану Любомирівну

з успішним захистом докторської дисертації «Теоретичні і методичні основи підготовки майбутніх соціальних працівників до роботи з обдарованими дітьми» зі спеціальності  13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Науковий консультант: доктор філософських наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Михайлишин Галина Йосипівна.

Офіційні опоненти: Вайнола Р. Х. – доктор педагогічних наук, професор, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (м. Київ); Гомонюк О. М. – доктор педагогічних наук, професор, Хмельницький національний університет; Васюк О. В.  – доктор педагогічних наук, професор, Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ).

Бажаємо нових наукових успіхів та всього найкращого!