Лекторій для старшокласників “Василь Стефаник: література vs політика”

4 травня відбувся Лекторій для старшокласників “Василь Стефаник: література vs політика”  за участі ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігора Цепенди. Лекторами виступили професори доктор філологічних наук Ольга Деркачова,  доктор історичних наук Володимир Великочій, доктор політичних наук Іван Монолатій та доцент кандидат філологічних наук Наталія Вівчарик. У заході взяли участь як члени журі директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, голова обласної організації Національної спілки письменників України Світлана Бреславська, керівник ГО «Громадський інститут аналітики» Віталій Перевізник.

Окрім пізнавальної місії захід передбачав і конкурс на краще питання. Переможці конкурсу отримали книги.