Доцентку Інну Червінську нагороджено Почесною відзнакою “Кращі освітяни 2020 року”

Завідувачка університетської творчої навчально-наукової лабораторії «Гірська школа Українських Карпат», доцентка кафедри педагогіки початкової освіти Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету Інна ЧЕРВІНСЬКА нагороджена Почесною відзнакою «Кращі освітяни 2020 року»  Всеукраїнського громадсько-політичного тижневика «Освіта».

Серед номінантів – 60 кращих освітян 2020 року з різних регіонів України. Це відомі науковці, ректори закладів вищої освіти, директори шкіл та керівники закладів позашкільної освіти, творчі педагоги та успішні управлінці.

Переможців визначали у номінаціях: «Народ мій завжди буде», «Лиш Храм збудуй», «Засвіти вогонь», «Малиновий дзвін душі», «Залиш мені в спадщину думку найвищу». Окремою номінацією «Лицарі відданості освіті» відзначено педагогічні династії.

Наша доцентка Інна Червінська відзначена в номінації – “Народ мій завжди буде”.

Вітаємо та бажаємо подальших професійних успіхів!