Педагогічний факультет розпочинає підготовку до Єдиного вступного іспиту

Педагогічний факультет розпочинає підготовку до Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної (англійської) мови, який є обов’язковим для вступу на всі магістерські спеціальності у 2021 році.

Якщо Ти не впевнена, що зможеш скласти ЗНО з англійської так легко, як кілька років тому, заповнюй Google форму і приєднуйся до ефективних підготовчих курсів в малих групах, які будуть відбуватися на базі Центру інноваційних освітніх технологій “PNU EcoSystem”.

Опитування студентів 4 курсу з приводу організації курсів англійської мови на базі Центру інноваційних освітніх технологій “PNU EcoSystem”

Щоб перевірити необхідність проходження курсів, пройди орієнтовний тренувальний тест, який допоможе тобі визначити власний рівень володіння іноземною (посилання додано).

Шановні студенти! Перевірте свій рівень знань з англійської мови. Ознайомтеся з орієнтовними завданнями тестування для вступу до магістратури.

За інформацією звертайся до старости групи або до організаторів:

Тетяна Олександрівна Близнюк

Катерина Василівна Фомін

Групи формуються вже цього тижня, тому не варто зволікати!