Студентська Спілка Волонтерів успішно провела акцію “У диво вірять не тільки діти”

Студенти групи СРСП-22 Педагогічного факультету на чолі з викладачами кафедри «Соціальної педагогіки та соціальної роботи» заснували «Студентську спілку волонтерів». Студентська спілка волонтерів (ССВ) – це не просто три слова, не просто люди, які допомагають тим, хто потребує. Студентська спілка волонтерів – це команда молодих людей, де панує любов та злагода в діях, це особистості, які кожного дня вкладають частинку свого серця в справу, це саме те, чого потребує душа кожного.

Зовсім скоро у тісному родинному колі ми усі будемо святкувати  Новий Рік та Різдво Христове, дарувати подарунки та радіти святу. Однак, не усі матимуть нагоду відчути атмосферу сімейного затишку. Так, у Долинському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян проживають люди, які для здійснення новорічного дива потребують від нас крихту небайдужості. Напередодні таких святкових днів, ССВ організувала та провела благодійну акцію «У диво вірять не тільки діти». І, хоча в умовах карантину волонтери, на жаль, не мали змоги ближче поспілкуватися з людьми похилого віку, вони крім смаколиків та предметів першої необхідності, передали їм свої побажання здоров’я,  оптимізму, позитиву, впевненості у прийдешньому новому році!!!