Про дошкілля краю у програмі “7 поверх”

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля та з метою популяризації спеціальності 012 “Дошкільна освіта” кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, заступниця декана Педагогічного факультету Кирста Наталія Романівна у програмі “7 поверх” ОТ “Галичина” привітала гостей та дошкільну спільноту краю зі святом.

У відповідях на запитання ведучих Олени Гаращук та Станіслава Павліва коротко пригадала історію створення кафедри, яка у 2020 році святкує своє 30-річчя і що її незмінною очільницею є докторка педагогічних наук, професорка Лисенко Неллі Василівна, про особливості підготовки сучасного фахівця для сучасної дитини дошкільного віку.

Особливу увагу було звернено на якість підготовки випускників спеціальності та можливості їх подальшого працевлаштування. Обговорили питання гендерної нерівності у системі дошкільної освіти і погодилися з думкою про важливість “чоловічого виховання” у даному віковому періоді.