Студентка педагогічного факультету відзначена дипломом ІІ ступеня

Вітаємо студентку педагогічного факультету Душенко Юлію Володимирівну та її наукового керівника – Савчука Бориса Петровича, доктора історичних наук, професора кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика з високою відзнакою на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки», який проводив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка. На конкурс була представлена робота з теми: «Університет обдарованої дитини» як коучинг-модель підготовки майбутніх учителів до роботи у закладах позашкільної освіти».

З-поміж 66 робіт, надісланих на конкурс, робота Юлії Душенко посіла 6 позицію та відзначена дипломом ІІ ступеня.