Кастинг конкурсу краси “Міс педагогічного 2020”

5 березня 2020 року – студентський сенат спільно з студентським профкомом педагогічного факультету організував кастинг конкурсу краси «Міс педагогічного 2020».

Після двохрічної перерви конкурс краси знову повертається на педагогічний факультет. На кастингу судді відібрали 10 фіналісток конкурсу, які вже в травні продемонструють всю свою красу та вміння.

Отож, фіналістками конкурсу краси «Міс педагогічного 2020» стали:

1. Бацик Ольга Богданівна – ІІІ курс («Дошкільна освіта»)
  2. Дутчак Тетяна Володимирівна – І курс («Початкова освіта»)
  3. Сас Вікторія Романівна – І курс («Дошкільна освіта»)
  4. Коцаба Анастасія Василівна – І курс («Початкова освіта»)
  5. Кривошея Віталія Василівна – IV курс («Дошкільна освіта»)
  6. Цьомко Марія Михайлівна – IV курс («Початкова освіта»)
  7. Грицюк Іванна Миколаївна – І курс («Дошкільна освіта»)
  8. Панас Христина Дмитрівна – IV курс («Початкова освіта»)
  9. Зінич Марія Андріївна – І курс («Початкова освіта»)
  10. Василинюк Іванна Миколаївна – ІІІ курс («Початкова освіта»)

«Ще в своїй передвиборчій програмі я вказала проведення конкурсу краси і ми це змогли зробити. Дуже щаслива, що дівчат цікавить така сфера діяльності, адже як вони самі зазначали, на цьому конкурсі можна отримати досвід, який знадобиться їй у майбутньому. Попереду дівчат чекає два місяці плідної підготовки. Сподіваюся, що перемогу отримає дійсно найдостойніша цього титулу» –  зауважує голова студентського сенату Наталія Котурбаш.