Захист виробничої практики

5 березня 2020 р. на Педагогічному факультеті відбувся захист виробничої практики студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта». У процесі проходження практики здобувачі вищої освіти ознайомились із навчальною, організаційно-методичною та виховною роботою вчителя початкової школи, поглибили і розширили теоретичні знання у ході вирішення конкретних педагогічних завдань та ситуацій.

На захисті були присутні заступник декана з якості освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Кирста Н.Р., заступник декана з навчально-організаційної роботи, кандидат технічних наук, викладач Пасєка Н.М., завідувач кафедри педагогіки початкової освіти, доктор педагогічних наук, доцент Оліяр М.П., доктор філологічних наук, професор Деркачова О.С., доктор педагогічних наук, професор Благун Н.М., доктор педагогічних наук, професор Котик Т.М., факультетський керівник практики, кандидат педагогічних наук, доцент Ілійчук Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент Кіліченко О.І., кандидат фізико-математичних наук, доцент Довгий О.Я. та ін.

Під час захисту виробничої практики здобувачі вищої освіти показали високий рівень фахової підготовки, продемонстрували фотозвіти та відеопрезентації своєї діяльності на базах практики, ділилися враженнями і думками щодо успішної реалізації професійних функцій вчителя початкових класів. Загалом виробнича практика стала фундаментом для формування готовності майбутніх фахівців до здійснення педагогічної діяльності, потреби здобувати і застосовувати нові знання, уміння та навички, засвоювати і використовувати у майбутній педагогічній діяльності передовий досвід вчителів закладів освіти І ступеня.