Удосконалюємо педагогічну майстерність за допомогою інноваційних освітніх технологій

4 березня в Центрі інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem” відбулося заняття з практикуму з методики математики.  Студенти IV курсу спеціальності «Початкова освіта» сьогодні мали чудову можливість побути у ролі вчителів, але не для маленьких діток, а для своїх одногрупників. Перш за все ціль проведення такого заняття – зацікавити їх вивченням математики і наголосити, що це дуже потрібний предмет. Тема уроку: «Прийом округлення». Урок відбувався у формі ділової гри. Поєднювали знання математики з економікою. Протягом всього заняття дві фірми, на чолі з президентами, здобували гроші, тобто капітал для розвитку свого підприємства. На уроці студенти використовували різноманітні методики та інноваційні технології. Варто зазначити, що команди дуже тісно співпрацювали і це було також серед цілей, які були поставлені.

Наше суспільство впевнено розвивається і ми не можемо вплинути на це, але якщо кожним уроком заохочувати дітей до навчання, то ми можемо виховати дуже грамотне та відповідальне майбутнє покоління.

Завдяки нашим викладачам, студенти набувають цінних практичних знань.