Профорієнтаційна робота. Місто Снятин

27 лютого 2020 року викладачі педагогічного факультету Катерина Василівна Фомін та Лідія Степанівна Плетеницька разом з викладачами університету на чолі з ректором університету, професором Цепендою Ігорем Євгеновичем з метою професійного самовизначення молоді презентували учням ліцею “Інтелект” та іншим випускникам міста Снятина переваги навчання в одному з найпрестижніших університетів України ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

Зустріч була плідною, адже підписано договір про співпрацю між університетом в особі ректора університету, професора Цепенди І.Є. та директором ліцею “Інтелект”. З вітальним словом виступило керівництво міської адміністрації м.Снятина та адміністрації Снятинського району. Ректор університету, професор Цепенда І.Є. ознайомив старшокласників з перевагами спеціальностей пропонованих університетом, перспективами міжнародних подвійних  дипломів, новітніми технологіями навчання. Проректор з науково-педагогічної роботи Руслан Ігорович Запухляк поточнив умови вступної кампанії, перспективи майбутнього працевлаштування.

Викладачі педагогічного факультету ознайомили старшокласників з спеціальностями «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» «Соціальна робота».