Математика – це легко та просто

Як важливо для майбутніх вчителів початкових класів добре знати методику проведення уроків математики.

Для цього наші викладачі роблять все можливе: влаштовують зустрічі з відомими методистами-математиками, дають цінні знання, а також намагаються пояснити, що математика – це легко і просто, як для учнів, студентів, так і майбутніх вчителів. Зокрема, декан педагогічного факультету Оксана Созонтівна Кондур прикладає максимум зусиль для того, щоб створити позитивну атмосферу під час занять.

Студенти вміло моделюють фрагменти уроків під час проведення занять зі спецкурсу «Практикум з методики математики», використовують інноваційні методи, а також працюють з різними видами техніки, щоб створити максимально пізнавальний та цікавий урок для учнів початкових класів. Майбутні вчителі вчаться і набираються досвіду від своїх же колег, запозичуючи авторські методики інших викладачів.