На педагогічному факультеті провели літературне дійство «Люблю усе, що Україною зоветься»

20 лютого 2020 року на педагогічному факультеті ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» студенти 1-2 курсів провели літературне дійство «Люблю усе, що Україною зоветься».

Всіх глядачів радували барвисті пісні, милозвучні вірші та веселі танці талановитих студенток педагогічного факультету.

Бурхливі овації і нестримний сміх отримала гумористична сценка від студенток групи ПО-11 Бегін Олесі, Головатої Мирослави, Реміцької Ілони.

Ведучі дійства – Тюн Лілія та Прунько Діана розповіли про історію свята та створили атмосферу затишного та щирого дійства, яке також доповнили Перчик Мар’яна, Волушинкова Вікторія, Гривнак Мар’яна та Фіртась Любов.

Чутливі, проникливі вірші модератора свята, доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки початкової освіти Благун Наталії Михайлівни, стали основою заходу.