Викладачки педагогічного факультету Ольга Деркачова та Соломія Ушневич презентували підручник “Література та інклюзія”

18 лютого відбулася презентація підручника “Література та інклюзія”. Його автори докторка філологічних наук, професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О.С. та доцентка кафедри фахових методик і технологій Ушневич С.Е.

З вітальним словом до присутніх звернувся проректор ПНУ, доктор фізико-математичних наук Шарин С.В., відзначивши важливість та необхідність таких видань.

Кандидатка педагогічних наук, доцентка, заступниця деканеси Романишин Р.Я. наголосила, що тема інклюзивної освіти є на часі, а художня література є одним із ключів до розуміння інклюзивного простору та інклюзивного середовища.

Завідувачка кафедри педагогіки початкової освіти, докторка педагогічних наук Оліяр М.П. розповіла присутнім про особливості впровадження інклюзивної освіти, відзначивши позитиви появи таких підручників.

Модерувала захід випускниця педагогічного факультету, вчителька, тренерка НУШ Дибовська О. В. Рецензентки підручника: Будник О. Б., професорка кафедри педагогіки початкової освіти, Качак Т.Б., професорка кафедри фахових методик і технологій, Павлюк Л.І, вчителька початкових класів.