Зустріч з роботодавцями та обговорення освітньої програми “Освітні, педагогічні науки”

13 лютого, відбулася зустріч викладачів кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика та ради роботодавців освітньої програми “Освітні, педагогічні науки”. Серед основних питань обговорювалися проблеми передвищої та вищої освіти, дистанційної та інклюзивної професійної підготовки. Нагальні питання підіймали Кіт Г.В. – директор Івано-Франківської філії ЗВО Університету “Україна” доцент, кандидат технічних наук, член-кореспондент Академії інженерних наук України, Москаленко Ю.М. – кандидат філософських наук, професор, директор Івано-Франківського коледжу ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.