Cтудентський сенат спільно з активними учасниками Молодіжного центру Paragraph організували зустріч з представником Всеукраїнської організації БУР

12 лютого студентський сенат педагогічного факультету спільно з активними учасниками Молодіжного центру Paragraph організували зустріч з представником Всеукраїнської організації БУР. Студенти мали можливість в теплій атмосфері прослухати лекцію на тему: «Що таке БУР? Особливості її діяльності в сучасному суспільстві».  Всі учасники активно долучалися до дискусії, і наприкінці лекції всі отримали відповіді на свої запитання.

Що має на меті  БУР? Організація має на меті нести цінності взаємодопомоги та добросусідства в громади.  В даний час дуже багато залежить від волонтерів, тому ми всі прекрасно розуміємо, що «Якщо не ми, то хто?»