Зустріч студентів спеціальності «Дошкільна освіта» з працедавцями

12 лютого у приміщенні корпусу вул.Мазепи, 10 ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулась чергова зустріч студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» з реальними працедавцями – головним спеціалістом з питань дошкільної освіти Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Балковою Ольгою Василівною, завідувачем ЗДО №1 «Калинонька», головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Голеєм Тарасом Борисовичем, завідувачкою логопедичного пункту департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Кудярською Тетяною Романівною, завідувачкою ДНЗ №3 «Бджілка» м. Івано-Франківськ Палій Русланою Іванівною, методисткою Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Чмелик Людмилою Іванівною, які є випускниками Педагогічного факультету.

У бесіді поорушили низку питань і, передусім, обговорили вимоги до якості освітніх послуг, які надають сучасні ЗДО (а також надаватимуть випускники у найближчому часі), враховуючи запити соціуму, разом із цим, батьків, школи, громадянського суспільства.

У розмові між студентами і працедавцями вкотре згадали філософію НУШ, спільно обговорили шляхи реформування змісту сучасної дошкільної освіти, а також напрями розширення мережі різних типів закладів для всебічного розвитку дітей, утім, і з ООП.

Значну частину освітніх проблем пролонговано для обговорень під час наступних зустрічей.