СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Щороку у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це свято є проявом поваги та високої оцінки державою ролі працівників цієї галузі.

31 жовтня 2019 року на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи педагогічного факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся семінар-практикум на тему: «Професійна діяльність працівника соціальної сфери», який приурочений до Дня працівника соціальної сфери. Участь у заході взяли викладачі та студенти кафедри, а також спеціалісти, які працюють в різних закладах соціального спрямування.

Модераторами  заходу виступили завідувач кафедри Богдан Іванович Ковбас та доцент кафедри Галина Іванівна Лемко. У роботі семінару взяли участь: Анастасія Василівна Соболь – заступник директора з виховної роботи Івано-Франківської ЗОШ № 6, соціальний педагог; Ярослава Василівна Харук – вихователь-методист Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей; Юлія Сергіївна Кушнір – тимчасово виконуюча обов’язки директора Івано-Франківського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Дивосвіт»; Надія Іванівна Баюрчак – соціальний педагог навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради; Тетяна Миколаївна Яковів – соціальний педагог Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ступенів № 25; Оксана Мирославівна Левицька – корекційний психолог в інклюзії, асистент вчителя Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ступенів № 24; Уляна Василівна Максим’юк – педагог-організатор Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ступенів № 21.

В рамках семінару було обговорено широкий спектр питань, які стосуються необхідних знань соціальному працівнику та соціальному педагогу для ефективного здійснення своєї роботи. Студенти спеціальності «Соціальна робота» взяли саму активну участь  в обговоренні нагальних проблем в цьому напрямку.

Важливим результатом заходу є спільне бачення усіх суб`єктів соціальної роботи щодо необхідних знань та якостей, які потрібні спеціалісту для роботи у соціальній сфері.