Зустріч з провідними краєзнавцями Прикарпаття

4 жовтня кафедра педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика спільно з директором музею «Освіта Прикарпаття» Юрієм Угорчаком провели захід, приурочений до Дня вчителя. Директор представив аудиторії провідних краєзнавців області – Михайла Дземана, Василя Бабія, Михайла Косила, які розповіли про свої дослідження в царині краєзнавства, продемонстрували цікавий краєзнавчий матеріал: книжки, буклети, світлини та визначили перспективні напрями діяльності у краєзнавчій роботі з учнями закладів середньої освіти, позашкільних навчальних закладів та студентами ЗВО. У спільній дискусії взяли участь викладачі кафедри: проф. Т.К.Завгородня, проф. І.В.Стражннікова, доц. Н.М.Салига, доц. І.В.Єгорова та студенти спеціальності «Дошкільна освіта» та «Освітні, педагогічні науки». Всі присутні мали можливість оглянути виставку «Учителі Прикарпаття – дослідники рідного краю».