Студенти спеціальності Освітні педагогічні науки проходять асистентську практику у ЗВО

Студенти спеціальності “Освітні педагогічні науки” (кафедра педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика) проходять асистентську практику у ЗВО. Практика є насиченою і цікавою. ЗА ПЛЕЧИМА ПРОВЕДЕНІ ЛЕКЦІЇ, ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ.

25.09.2019 р. відбулося відкрите інтерактивне заняття “Стереотипи та їх результати”, проведене магістрантами 2 курсу Наталією Судук, Євгенією Корчигою, Михайлом Галярником для студентів спеціальності “Початкова освіта” (1 курс) та магістрів-першокурсників спеціальності “Освітні педагогічні науки”. Науковий керівник к.п.н.,доцент Прокопів Л.М.

Студенти-практиканти використовували чимало нових технологій навчання: проектне навчання, групова робота, електронне навчання та ін.

На занятті була присутня і брала активну участь у формах його реалізації завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Т.К. Завгородня.