Студенти педагогічного факультету провели профорієнтаційну роботу в Педагогічному коледжі в м.Луцьку

Студенти педагогічного факультету під керівництвом заступника декана з виховної роботи, доцента кафедри педагогіки початкової освіти Г.А. Русин 5 квітня 2019 р. побували у Педагогічному коледжі в м.Луцьк. Г.А. Русин розповіла студентам коледжу про навчально-виховний процес на педагогічному факультеті. Заступник голови студентського сенату Наталія  Котурбаш розповіла про студентське самоврядування на педагогічному факультеті Прикарпатського університету та дозвілля студентів, студентка Мар’яна Воєводченко – про проходження педагогічної практики студентів у початковій школі в м.Хелм (Польща). Студенти мали можливість ознайомитися з роботою лабораторії Нової української школи.
Заступник декана педагогічного факультету та студенти Прикарпатського університету вдячні директору коледжу Бойчуку Петру Микитовичу та заступникам директора Бойчуку Андрію Микитовичу, Оксенчук Тетяні Володимирівні за надану можливість поспілкуватись зі студентами випускних курсів коледжу.