З любов’ю до дитини

28.11.2018 р. на педагогічному факультеті. відбувся науково-проблемний семінар «З любов’ю до дитини», присвячений 100-річчю від дня народження В. О. Сухомлинського, який був організований як інтегроване заняття студентів-першокурсників спеціальності «Початкова освіта» та випускників магістрів спеціальності «Освітні, педагогічні науки».

Організатор семінару – доцент кафедри педагогіки імені Богдана Ступарика Л. Прокопів. До проведення заняття долучилися: декан педагогічного факультету – доцент О.С. Рега, заступники декана педагогічного факультету, викладачі кафедри.

Студенти поділились власними дослідженнями на тему «Феномен дитинства у творчості В.О.Сухомлинського», «Казка, як засіб виховання дітей» та ін. Також, приємно вразили гостей інсценізацією казок великого педагога та високим рівнем підготовки. Крім цього, стіни педагогічного факультету прикрашають усі 100 порад учителю В. Сухомлинського, які нагадують кожному студенту і педагогу про важливість і цінність вчительської праці.