Студенти педагогічного факультету відвідали виховний захід «Фестиваль дитячої творчості» у м. Хелмі (Польська Республіка)

У м. Хелмі (Польська Республіка) відбувся Фестиваль дитячої творчості, у якому брали участь діти з особливими потребами приурочений до 100-річчя Незалежності Польщі.  Це діти з порушеннями психофізичного розвитку,  з інвалідністю, які потребують додаткової підтримки в освітньому просторі, уваги, розуміння, допомоги.

Саме на таких заходах діти відчувають себе повноцінними громадянами свого міста, школи, зі сторони держави отримують матеріальну підтримку та умови для самореалізації.

Після завершення заходу студенти Педагогічного факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» мали можливість поспілкуватися з педагогами-практиками та набути  досвіду роботи з дітьми з особливими потребами в школах Польщі.