Заключна зустріч учасників проекту ERASMUS+

26-28 вересня 2018 р. у Києві відбулася заключна робоча зустріч учасників проекту Improving teacher education for applied learning in the field of vocational education (ITE‐VET) 574124‐EPP‐1‐2016‐1‐DE‐EPPKA2‐CBHE‐JP.

Наш університет представляли – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки імені Богдана Ступарика І.В.Стражнікова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки імені Богдана Ступарика І.В.Єгорова, завідувач кафедри менеджменту і маркетингу економічного факультету, доктор економічних наук, професор О.В.Ткач, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і маркетингу С.М.Мацола, кандидат економічних наук, доцент М.М.Мацола.

Цілями зустрічі було визначено: оцінка успішності впровадження оновлених навчальних планів, обговорення координаційних проблем і визначення наступних кроків, використання результатів у професійних закладах, підведення підсумків проекту.

Учасники проекту ERASMUS+ зустрілися з представниками Міністерства освіти і науки України, Центру звʼязків з роботодавцями, національної команди експертів з реформування вищої освіти HERE team. Відвідали Ірпінський державний коледж економіки та права, Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти НАПН України, де ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу, науковою роботою педагогічних та студентських колективів.

Представники українських закладів вищої освіти презентували свої
досягнення, проаналізовані закордонними партнерами, отримано рекомендації
щодо подальшого впровадження результатів проекту.